O společnosti

Firma GASTRO-KOŘENÍ vznikla v roce 2002, po mnohaletých obchodních zkušenostech v oblasti prodeje koření, v roce 2009 byla založena nová společnost s ručením omezeným GASTRO-KOŘENÍ s.r.o. Zabýváme se přímím dovozem a distribucí přírodního koření a bylin, výrobou kořenících směsí, kořenících směsí pro masnou výrobu, hotových vývarů, omáček a šťáv, bramborových těst a tekutých dochucovadel, česnekové pasty, marinád a sušených hub.

V lednu 2013 jsme otevřeli provozovnu v Týništi nad Orlicí, kde se specializujeme na výrobu česnekové pasty, tekutých dochucovadel a marinád. Nabízíme privátní výrobu do vlastních obalů a etiket. Pro veřejnost nabízíme možnost zakoupení našich výrobků na provozovně dle otevírací doby, kterou najdete ve složce kontakty, ale nemáme skladem veškerý sortiment, který  je nabízený na e-shopu.

Našimi zákazníky jsou nadnárodní společnosti, ale i restaurace, hotely, penziony, pizzerie, jídelny základních a mateřských škol, závodní stravování, fast foody zoologických zahrad , kuželen a jiných sportovních zařízení. Naše koření a kořenící směsi dodáváme, masozpracovatelským závodům, ale i drobným výrobcům sýrů a uzenin. Jsme oblíbenými výrobci koření do maloobchodní sítě a pro stánkový prodej po celém území České republiky a Slovenska. Nabízíme polepení vlastními etiketami, nebo zprostředkování privátní výroby.

Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka. Spolehlivost a pružnost dodávky a možný individuální přístup ke každému z Vás.

Společnost GASTRO-KOŘENÍ s.r.o. má zpracovaný systém řízení kritických bodů HACCP. Obaly námi uvedené na trh splňují podmínky pro uvádění obalů na trh stanovené zákonem č. 477/2001 Sb., o obalech a o znění některých zákonů a jsme pod klientským číslem EK-F00090381 zapojeni do systému využití obalového odpadu u společnosti EKO-KOM.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Živnostenský rejstřík
Registr ekonomických subjektů

koření
koření