Maďarské originální kořenící speciality

Řadit podle:
ERÖS ANNA Originální maďarská sladká pasta s 10% obsahem soli, která je velmi vhodná k dochucení veškerých omáček, gulášů, do minutkové kuchyně, mexických fazolí a jiných luštěnin, též do marinád a drezingů, při grilování a rožnění. Uplatnění najdete i ve studené kuchyni a vytvoříte mnoho různých pokrmů.
Více informací
ERÖS PISTA Originální maďarská silně ostrá pasta s 10% obsahem soli, která je velmi vhodná k přiostření veškerých omáček, gulášů, do minutkové kuchyně, mexických fazolí a jiných luštěnin, též do marinád a drezingů, při grilování a rožnění. Uplatnění najdete i ve studené kuchyni a vytvoříte mnoho různých pikantních salátu.
Více informací
GULÁŠOVÝ KRÉM LAHŮDKOVÝ Gulášový krém je vhodný do všech gulášových omáček a polévek, ale i do polévek a omáček paprikového základu, možno použít i na gril a do marinád.
Více informací
GULÁŠOVÝ KRÉM OSTRÝ Gulášový krém je vhodný do všech gulášových omáček a polévek, ale i do polévek a omáček paprikového základu, možno použít i na gril a do marinád.
Více informací
HARAGOS PISTA Originální maďarská extrémně ostrá pasta s 10% obsahem soli, která je velmi vhodná k přiostření veškerých omáček, gulášů, do minutkové kuchyně, mexických fazolí a jiných luštěnin, též do marinád a drezingů, při grilování a rožnění. Uplatnění najdete i ve studené kuchyni a vytvoříte mnoho různých pikantních salátu.
Více informací
KARIKÁS PISTA ČERVENÁ
Nakládané krájené ostré chilli papričky červené v nálevu.
Více informací
KARIKÁS PISTA ZELENÁ
Nakládané krájené ostré chilli papričky zelené v nálevu.
Více informací
KŘENOVÁ MAJONÉZA
Lahodná jemná křenová majonéza vhodná do šunkových rolek, tradičních chlebíčků a jednohubek. Výtečná do pomazánek a salátu.
Více informací
PAPRIKOVÝ KRÉM LAHŮDKOVÝ Do všech sladkých paprikových základů, k dochucení a obarvení omáček a polévek, ale i k dozdobení studené kuchyně.
Více informací
PAPRIKOVÝ KRÉM OSTRÝ Do všech pikantních ostrých paprikových základů, k dochucení a obarvení omáček a polévek, ale i k dozdobení studené kuchyně.
Více informací