Minutkové šťávy a omáčky

Řadit podle:
OMÁČKA - ASIJSKÁ PÁNEV Směs rozmícháme ve studené vodě, přivedeme k varu a za stálého míchání vařímě cca 5 min. Dávkování: 100g suché směsi na 1l vody, 1,5kg suché směsi na 15l vody.
Více informací
OMÁČKA - BOLOŇSKÉ ŠPAGETY Směs rozmícháme v horké vodě, přivedeme k varu a za stálého míchání vařímě cca 5 min. Dávkování: 125g suché směsi na 1l vody, 1,5kg suché směsi na 12l vody.
Více informací
OMÁČKA - CHILLII CON CARNE Směs rozmícháme ve studené vodě, přivedeme k varu a za stálého míchání vařímě cca 5 min. Dávkování: 120g suché směsi na 1l vody, 1,5kg suché směsi na 12,5l vody.
Více informací
OMÁČKA - KUŘE NA PAPRICE Směs rozmícháme ve vlažné vodě, přivedeme k varu a za stálého míchání vařímě cca 5 min. Dávkování: 120g suché směsi na 1l vody, 1,5kg suché směsi na 12,5l vody.
Více informací
OMÁČKA - SÝROVÁ Směs rozmícháme ve vlažné vodě, přivedeme k varu a za stálého míchání vařímě cca 5 min. Dávkování: 160g suché měsi na 1l vody.
Více informací
ŠŤÁVA-CIBULOVÝ ZÁKLAD POUŽITÍ: Směs rozmícháme ve vroucí vodě a krátce povaříme. 35-40g suché směsi na 1litr vody.
Více informací
DRŮBEŽI ŠŤÁVA POUŽITÍ: 70g suché směsi na 1l vody, směs rozmícháme ve studené vodě a přivedeme k varu a za stálého míchání vaříme cca 5 min.
Více informací
ŠŤÁVA HOUBOVÁ POUŽITÍ: 70g suché směsi na 1l vody, směs rozmícháme ve studené vodě a přivedeme k varu a za stálého míchání vaříme cca 5 min.
Více informací
HOVĚZÍ ŠŤÁVA POUŽITÍ: 70g suché směsi na 1l vody, směs rozmícháme ve studené vodě a přivedeme k varu a za stálého míchání vaříme cca 5 min.
Více informací
VEPŘOVÁ ŠŤÁVA POUŽITÍ: 70g suché směsi na 1l vody, směs rozmícháme ve studené vodě a přivedeme k varu a za stálého míchání vaříme cca 5 min.
Více informací