Chia semínka

Chia semínka
Použití:
Superpotravina (semínka šalvěje hispánské)
Dostupnost:
Skladem
Popis:
CHIA SEMÍNKA (Salvia hispanica)

Semínka Chia (čia) jsou drobná semínka šalvěje hispánské (Salvia hispanica) a mnozí jim dnes říkají „superpotravina“. Za tuto přezdívku může především jejich neuvěřitelně velká výživová hodnota a schopnost držet vodu, díky čemuž je lidé například v oblasti dnešního Mexika používají už 3000 let. Udržují je v kondici, dodávají jim energii a pomáhají jim zůstat zdravými.

Při zvýšené fyzické aktivitě nebo stresu z našeho těla bleskem mizí všechny dříve nastřádané živiny. Chia semínka mají živin doslova na rozdávání (obsahují například 5krát víc vápníku než mléko a 3krát víc železa než špenát), a tak jsou zcela ideální složkou jídelníčku pro každého, kdo chce svému tělu dodávat dostatek antioxidantů, minerálů, bílkovin, vlákniny a omega-3 mastných kyselin nutných pro bezproblémové a zdravé fungování pohybového aparátu.

Hýbete se? Sportujete? Pak si Chia semínka zamilujete. Profesionální sportovci jsou ostatně často jejich pravidelnými uživateli, protože jim po všech stránkách zapadají do kondiční stravy (snadno se tráví, mají zcela neutrální chuť a velmi nízký glykemický index).

Vyberte si požadovanou variantu a množství:
sáček 1kg
259 ,-
sáček 500g
139 ,-
sáček 250g
89 ,-
sáček 100g
39 ,-
dóza 700g
239 ,-
mini dóza 250g
109 ,-